הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

USPSTF: אין מספיק ראיות על מנת להמליץ על ביצוע בדיקות סקר להמצאות אוטיזם בקרב ילדים צעירים
23.2.16

 

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force לא מצא ראיות מספיקות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר שגרתיות להמצאות הפרעות על הספקטרום האוטיסטי בקרב ילדים א-סימפטומאטיים בגילאים 18-30 חודשים. זוהי הסקירה המדעית הראשונה שעורך ה- USPSTF לראיות הקיימות בנוגע ליתרונות ולסיכונים הכרוכים בבדיקות סקר שכאלו בקרב ילדים צעירים.

 

על צוותי הרפואה להמשיך ולהקדיש תשומת לב לחששות המועלים על ידי הורי הילדים ולהיעזר בכלי הערכה תקפים (לדוגמא M-CHAT) על מנת לקבל ההחלטות מושכלות בנוגע לשימוש בכלים דיאגנוסטיים אחרים והפניה להערכתם של גורמים נוספים.

 

ה- USPSTF סיכם כי הראיות הקיימות כיום אינן מספיקות על מנת להעריך את יחס העלות/תועלת של בדיקות הסקר להמצאות הפרעות על הספקטרום האוטיסטי בקרב ילדים צעירים עבורם הועלו חששות בנוגע להמצאות הפרעות כאלו על ידי הוריהם או צוותי הרפואה.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007