הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מנסה לקדם את עסקת אלרגן מול רגולטור האיחוד האירופי
18.02.16

 

 

 

טבע מנסה להשיג אישור מוקדם מהאיחוד האירופי לרכישת החטיבה הגנרית של אלרגן, על ידי ויתורים מסוימים לרגולטור באירופה השבוע, כך מדווחת היום (ד') סוכנות "בלומברג", על פי מקורות המקורבים לנושא.


על פי הדיווח, ביום חמישי בחצות תפקע התקופה שבה יכולות טבע ואלרגן להציע תיקונים בעסקה שיפיגו את חששות ההגבלים העסקיים באיחוד האירופי. אם הרגולטור יהיה מרוצה מההצעות, הדבר עשוי לנקות מהשטח את האפשרות לחקירה בעניין שעלולה להמשך 90 יום.


גם בארה"ב עומדת העסקה בפני מכשולים. בסוף ינואר פנה מכון ההגבלים העסקיים (AAI) בארה"ב, במכתב ללשכת הסחר הפדרלית בארה"ב (FTC), בנוגע למיזוג הצפוי בין טבע לאלרגן.


 

 לידיעה באתר גלובס >>

 

מאת נדב נוימן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007