הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחה בתרופות לקשישים בגילאי 72 ומעלה
18.02.16

 

משרד הבריאות מודיע כי ביוזמת שר הבריאות יעקב ליצמן, נערכה עבודת מטה באגף לפיקוח על קופות החולים ושרותי בריאות נוספים (שב"ן), במסגרתה סוכם עם קופות החולים על הרחבת מעגל הזכאים להנחה בגובה 10% לתשלום על תרופות הכלולות בסל הבריאות הממלכתי, במיוחד לאוכלוסיית הקשישים.

לאור זאת, ניתנת ההנחה לקשישים בגילאי 72 ומעלה במקום לגילאי 75 ומעלה עד כה.

ההסכם נחתם ל-5 שנים, עד ה-31.12.2020.

שר הבריאות יעקב ליצמן: "אנו פועלים להרחיב את מסגרת ההנחה במחירי התרופות במטרה להקל על האוכלוסיות החלשות, בייחוד לאוכלוסיה המתבגרת הנדרשת להטבה זו. משרד הבריאות פועל במדיניות חברתית והמהלך להוזלת מחירי התרופות, יסייע למאות אלפי קשישים בישראל ולטובת ציבור החולים".

 


להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007