הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שר הבריאות יעקב ליצמן: כרטיס רפואי לכל מטופל
18.02.16

 

שר הבריאות יעקב ליצמן, הציע יוזמה חדשה, לפיה משרד הבריאות בוחן מהלך של כרטיס רפואי לכל מטופל שיהיה תקף בכל מוסדות הרפואה.

בדיון שהתקיים היום בוועדת המדע והטכנולוגיה בראשות ח"כ אורי מקלב בכנסת בנושא שיתוף מידע בין מערכות הבריאות במטרה להציל חיים, הודיע שר הבריאות, ח"כ יעקב ליצמן שבכוונתו להמשיך ולקדם את נושא שיתוף המידע הרפואי בין מערכות הבריאות במטרה להציל חיי אדם.

שר הבריאות יעקב ליצמן, הציע יוזמה חדשה, לפיה משרד הבריאות בוחן מהלך של כרטיס רפואי לכל מטופל שיהיה תקף בכל מוסדות הרפואה. שר הבריאות יעקב ליצמן העלה את הנושא בישיבת הממשלה ובמסגרת ועדת המדע והטכנולוגיה.

רעיון כרטיס רפואי אחיד הוא, שלכל אדם יהיה כרטיס אישי אשר יכלול את כל המידע הרפואי כולל בדיקות, צילומים, אלרגיות, תרופות והמידע יהיה אצל האדם עצמו, כך בעת חירום ידעו מה הרגישויות של האדם, אילו תרופות נוטל, ויוכלו להציל את חייו.

השר הבהיר כי התועלת בכרטיס רפואי אחיד היא שגם בארועים שאינם ארועי חירום, המטופל לא תמיד יודע את רשימת התרופות להן הוא רגיש בעל פה או לא תמיד זוכר את כל המידע הרפואי אודותיו ונשיאת כרטיס רפואי אשר יהיה תקף בכל מוסדות הרפואה יהווה פתרון חשוב לבריאות המבוטח ולטיפול מיטבי בו.

שר הבריאות יעקב ליצמן העלה את הנושא בישיבת הממשלה ובמסגרת ועדת המדע והטכנולוגיה.

 


להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007