הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השוואת היעילות של התערבות טלפונית או אינטרנטית לגמילה מעישון
18.02.16

 

 

כ- 30% מהמעשנים שהשתתפו בתוכנית מקוונת או טלפונית לגמילה מעישון, הפסיקו לעשן, כך על פי מחקר שפורסם בכתב העת Cancer.

 

המחקר כלל כמעט 4,100 מעשנים מגיל 17 ומעלה שנרשמו לתוכנית גמילה מעישון שמומנה על ידי ה- CDC באחת מתוך ארבע מדינות (אלבאמה, אריזונה, פלורידה וורמונט) בין השנים 2011-2012. המעשנים השתתפו בתוכנית אינטרנטית או טלפונית ושתי התוכניות אף סיפקו תחליפים נטולי ניקוטין (מדבקות).

 

המשתמשים בשירות הטלפוני היו מבוגרים יותר בהשוואה למשתמשים בשירות האינטרנטי, כמו גם פחות משכילים, פחות מועסקים, ובעלי סבירות גבוהה יותר להיות רווקים. לאחר 7 חודשים, 32% ממשתתפי התוכנית הטלפונית ו- 27% ממשתתפי התוכנית האינטרנטית דיווחו כי לא עישנו במשך 30 ימים.

 


לידיעה>>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007