הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אנטיביוטיקה חדשה מציגה יעילות לטיפול ב- Community-Acquired Pneumonia
18.02.16

 

Solithromycin פומית אינה פחות יעילה מ- moxifloxacin לטיפול ב- community-acquired bacterial pneumonia, מצא מחקר phase 3 שמומן על ידי תעשיית התרופות ופורסם ב- Lancet Infectious Diseases. Solithromycin היא macrolide מדור 4 הפעילה נגד pneumococci עמידים למקרולידים.

 

כ- 860 מבוגרים מצפון אמריקה, אמריקה הלטינית, אירופה ודרום אפריקה עם דלקת ריאות חריפה שאושרה בבדיקות הדמיה חולקו אקראית לקבלת solithromycin פומית (פעם ביום למשך חמישה ימים) או moxifloxacin (פעם ביום למשך שבוע). Streptococcus pneumoniae ו- Haemophilus influenzae היו הפתוגנים שזוהו בשכיחות הגבוהה ביותר.

 

שיעור התגובה הקלינית 72 שעות לאחר מנת התרופה הראשונה היה כמעט זהה בקרב שתי הקבוצות (כ- 78%). יתר על כן, שיעור תופעות הלוואי והתמותה היה דומה בקרב שתי הקבוצות.

 

החוקרים סיכמו כי ל- solithromycin הפוטנציאל לשקם את יכולתם של המקרולידים להוות מונותרפיה עבור community-acquired bacterial pneumonia.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007