הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נתגלה זן חדש של חיידקים הגורמים ל- Lyme Disease
18.02.16

 

חוקרים מדווחים כי מצאו במערב התיכון של ארה"ב סוג חדש של חיידקים (Borrelia mayonii) הגורמים להופעה ספציפית של Lyme disease. הממצאים פורסמו בכתב העת Lancet Infectious Diseases.

 

במסגרת המחקר נבדקו מעל ל- 100,000 דגימות לנוכחות של B. burgdorferi, הגורם ל- Lyme disease. מהנ"ל, שישה אובחנו כזנים מיוחדים - B. mayonii. כ- 20 קרציות נבדקו אף הן חיוביות לבקטריות.

 

החוקרים אף בדקו את הרשומות הרפואיות של החולים ומצאו כי כאלו שנדבקו ב- B. mayonii חוו בחילות, הקאות, פריחה מפושטת במקולה, ורמות גבוהות של חיידקים בדם, נוסף לסימפטומים האופייניים לזיהומים ב- B. burgdorferi (לדוגמא, כאבי ראש וכאבי צוואר).

 

שלושה חולים אף חוו סימפטומים נוירולוגיים.

 

 

לידיעה >>

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007