הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מפרסם את המלצותיו לביצוע בדיקות סקר לדיכאון בקרב ילדים ומתבגרים
18.02.16

 

 

ה- U.S. Preventive Services Task Force אשרר את המלצותיו לביצוע בדיקות סקר של מתבגרים בגילאים 12-18 להמצאות דיכאון, וסיפק שיטות מתאימות לאבחנה, טיפול ומעקב. בעדכון להמלצותיו של הארגון משנת 2009, כוח המשימה מוצא שוב ראיות לא מספיקות לפרסום המלצות בנוגע לילדים מתחת לגיל 12.

 

עיקרי ההמלצות:
 
• נוסף להמלצות לטיפול פסיכולוגי, כעת מומלץ גם טיפול תרופתי, תמיכה פסיכו-סוציאלית, טיפול משולב, משלים ואלטרנטיבי.
 
• ה- Patient Health Questionnaire for Adolescents וה- Beck Depression Inventory מציגים את הרגישות והספציפיות הגבוהות ביותר מכל בדיקות הסקר.
 
• מידת הנזק העשויה להיגרם מטיפול תרופתי (לדוגמא, אובדנות) הינה קטנה בקרב מטופלים המנוטרים באופן מתאים.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007