הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.02.16

 

 

האם שינה בפה פתוח מעלה את הסיכון לעששת השיניים?
השוואה של רמות החומציות בפיותיהם של אנשים הישנים עם או ללא פה פתוח הדגימה כי נשימת פה עשויה להעלות את הסיכון לשחיקה ולעששת השיניים.
השוואת היעילות של התערבות טלפונית או אינטרנטית לגמילה מעישון
כ- 30% מהמעשנים שהשתתפו בתוכנית מקוונת או טלפונית לגמילה מעישון, הפסיקו לעשן, כך על פי מחקר שפורסם בכתב העת Cancer.
שר הבריאות יעקב ליצמן: כרטיס רפואי לכל מטופל
שר הבריאות יעקב ליצמן, הציע יוזמה חדשה, לפיה משרד הבריאות בוחן מהלך של כרטיס רפואי לכל מטופל שיהיה תקף בכל מוסדות הרפואה.
ה- USPSTF מפרסם את המלצותיו לביצוע בדיקות סקר לדיכאון בקרב ילדים ומתבגרים
ה- U.S. Preventive Services Task Force אשרר את המלצותיו לביצוע בדיקות סקר של מתבגרים בגילאים 12-18 להמצאות דיכאון, וסיפק שיטות מתאימות לאבחנה, טיפול ומעקב.
נתגלה זן חדש של חיידקים הגורמים ל- Lyme Disease
חוקרים מדווחים כי מצאו במערב התיכון של ארה"ב סוג חדש של חיידקים (Borrelia mayonii) הגורמים להופעה ספציפית של Lyme disease. הממצאים פורסמו בכתב העת Lancet Infectious Diseases.
הנחה בתרופות לקשישים בגילאי 72 ומעלה
משרד הבריאות מודיע כי ביוזמת שר הבריאות יעקב ליצמן, נערכה עבודת מטה באגף לפיקוח על קופות החולים ושרותי בריאות נוספים (שב"ן), במסגרתה סוכם עם קופות החולים על הרחבת מעגל הזכאים להנחה בגובה 10% לתשלום על תרופות הכלולות בסל הבריאות הממלכתי, במיוחד לאוכלוסיית הקשישים.
אנטיביוטיקה חדשה מציגה יעילות לטיפול ב- Community-Acquired Pneumonia
Solithromycin פומית אינה פחות יעילה מ- moxifloxacin לטיפול ב- community-acquired bacterial pneumonia, מצא מחקר phase 3 שמומן על ידי תעשיית התרופות ופורסם ב- Solithromycin.
טבע מנסה לקדם את עסקת אלרגן מול רגולטור האיחוד האירופי
ביום חמישי בחצות תפקע התקופה שבה יכולות טבע ואלרגן להציע תיקונים בעסקה, שיפיגו את חששות ההגבלים העסקיים באיחוד האירופי.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007