הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת התרופות קנאביקס מתכננת לגייס 4 מיליון דולר
16.02.16

 

 


המוצר של קנאביקס כבר משווק בקולורדו, ארה"ב. מדובר בגלולה בשחרור מושהה שנועדה לסייע לחולי סרטן בשלב מתקדם בשלוש התוויות שונות לשפר את אורח חייהם.


החברה הישראלית קנאביקס (Cannabics Pharmaceuticals), שמפתחת תרופות על בסיס קנאביס, מתכננת לגייס כ-4 מיליון דולר בהנפקה פרטית, כך נודע ל"גלובס". החברה מבצעת בימים אלה רוד שואו בקרב משקיעים מישראל, ארה"ב ואירופה, ואת הגיוס מלווה חטיבת הבנקאות להשקעות של קבוצת אלוני האפט בניהולו של רוני יגרמן. ההנפקה צפויה להיסגר במהלך החודש הקרוב.

 

 

 

לידיעה באתר גלובס >>

 

מאת שירי חביב ולדהורן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007