הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכום שנה בפארמה: נדנדת המטבעות חתכה לטבע 1.3 מיליארד דולר
16.02.16

הכנסות ענקית התרופות הסתכמו ב־19.7 מיליארד דולר ב־2015 – עלייה של 3% בלבד. הפיחות של המטבע בוונצואלה יגרום להפסד של עד חצי מיליארד דולר בדו"חות טבע לרבעון הראשון של השנה. וגם: באיזה שוק מיילן צומחת בניגוד למתחרה הישראלית

 

בראש החברות הגדולות ביותר בבורסת תל אביב עומדות שתי חברות פארמה. הגדולה ביותר היא טבע, עם שווי שוק של 217 מיליארד שקל ומיד אחריה נמצאת מיילן, עם שווי שוק של 79 מיליארד שקל.

 

 

להמשך הכתבה בכלכליסט >>

 

מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007