הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.02.16

 

 

האם ניתן להשתמש ברוק לאיתור מוקדם של מחלת הפרקינסון?
בדיקה של בלוטות הרוק עשויה להוות אמצעי חדש לאיתור מוקדם של מחלת הפרקינסון, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Movement Disorders.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי משנה את נפח המוח
אנשים הסובלים מתסמונת החרדה החברתית הפיקו תועלת מטיפול קוגניטיבי התנהגותי מקוון של תשעה שבועות בלבד.
טיפול בקורטיקוסטרואידים טרם הלידה מפחית את הסיכונים הכרוכים בלידה מוקדמת
מתן של betamethasone לנשים המצויות בסיכון ללידה מוקדמת מסייע להגן על העוברים מפני סיבוכים בדרכי הנשימה, כך מצא מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
אישור אמריקאי לתרופה חדשה לטיפול בבחילות והקאות של חברה Merck
הרגולאטורים האמריקאים אישרו טיפול חדש הניתן באופן חד פעמי לטיפול בבחילות והקאות הקשורים לטיפול כימותרפי. התרופהEmend אושרה לטיפול בשילוב עם תרופות אחרות נגד בחילות למניעה ועיכוב היארעות של בחילות והקאות בקרב מבוגרים הנוטלים (moderately emetogenic chemotherapy (MEC.
טיפול בסטטינים מונע פגיעה בראיה בקרב חולי AMD
חוקרים מצאו ראיות המעידות כי ניתן לטפל בגורם המוביל לעיוורון בעולם המפותח - dry age-related macular degeneration – באמצעות סטטינים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007