הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.02.16

 

 

המלצות חדשות לחיסון מבוגרים כוללות שינויים בהמלצות לחיסון נגד HPV, פנאמוקוק, ו- MenB
ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC פרסמה ב- Annals of Internal Medicine את ה- adult immunization schedule שלה לשנת 2016.
האם טרום יתר לחץ דם בשלבים מאוחרים של ההיריון מהווה גורם סיכון למשקל לידה נמוך?
טרום יתר לחץ דם בשלבים מאוחרים של ההיריון עשוי להעלות את הסיכון ללידת תינוקות במשקל נמוך או מתים, כך מצא מחקר חדש מאוניברסיטת Uppsala, שוודיה.
תוצאות מבטיחות לטיפול ניסיוני חדש ב- Nasal Polyps
טיפול ב- dupilumab יעיל עבור nasal polyposis, כך על פי מחקר קטן שמומן על ידי התעשייה ופורסם בכתב העת JAMA. Dupilumab הוא נוגדן אנושי חד שבטי המשנה את מסלולי האיתות של interleukin 4 ו- 13, שניהם ממלאים תפקיד במחלות אטופיות.
עודכנו הקווים המנחים לטיפול ב- Otitis Media עם Effusion
ה- American Academy of Otolaryngology—Head and Neck Surgery Foundation פרסמו עדכון לקווים המנחים לטיפול ב- (otitis media with effusion (OME בילדים מגיל חודשיים עד גיל 12 שנים.
בדיקה חדשנית מסוגלת לזהות כימיקלים מזיקים בחלב אם
בעוד שברור כי חלב אם הוא הטוב ביותר לתינוק, קיימים חששות כי הוא עשוי לחשוף את התינוק לרעלנים מסוימים הקיימים בו. כעת, פיתחו חוקרים בדיקה חדשה המסוגלת לזהות האם חלב האם מכיל parabens (הנפוץ במוצרי קוסמטיקה) או bisphenol A (הנפוץ באריזות מזון).
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007