הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 09.02.16

 

 

פרסום נוהל וטופס דיווח על פגם בתכשירים רפואיים וחומרי גלם
נבקש לידע על פרסום באתר אגף הרוקחות
מועד הבגרות המינית אצל בנים עם עודף משקל בהשוואה לשמנים
מחקר חדש שהשווה את מצב ההשמנה עם תזמון הבגרות המינית אצל בנים מצא תמונה מעורבת וראיות כי בנים עם עודף משקל מתבגרים מוקדם יותר מבנים שמנים המתבגרים מאוחר.
דיאטה עתירת סיבים בגיל ההתבגרות מפחיתה את הסיכון לסרטן שד
בנות בגיל ההתבגרות שאוכלות הרבה סיבים עשויות להציג סיכון מופחת להיארעות סרטן שד מאוחר יותר בחייהן, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Pediatrics.
מעמד של תרופה פורצת דרך לנוגדת הדיכאון החדשה של Allergan
התרופה הניסיונית Rpastinel של Allergan זכתה במעמד של תרופה פורצת דרך בארה"ב, כטיפול נוסף עבור major depressive disorder.
ה- FDA מאשר משטר טיפול חדש של גלולה בודדת עבור צהבת C גנוטיפים 1 ו- 4
ה- FDA אישר את התרופה (elbasvir/grazoprevir (Zepatier לטיפול במבוגרים עם chronic hepatitis C virus HCV גנוטיפים 1 ו- 4. הטיפול האוראלי יכול לשמש עם או ללא ribavirin ובחולים עם מחלת כליות כרונית.
מאבק באליום מדיקל: 'מדיקה' מתנגדת לרכישת פטנט
קבוצת קרנות הון הסיכון המחזיקה כ-5% ממניות החברה מתנגדת לרכישת הפטנט בתחום המסתם הלבבי שאושרה כבר בדירקטוריון החברה: "לאליום אין את המשאבים לרכישה והיא בתזרים מזומנים שלילי"
סיגריות אלקטרוניות משנות פעילות מערכת חיסון מולדת והציטוקינים בדרכי האוויר, ומגבירות אלימות חיידקים
השימוש בסיגריות אלקטרוניות הולך וגדל, כאשר 20% מהאמריקאים בגילאים 25-44 משתמשים בהן כיום.
מדיגוס יוצאת לניסוי קליני בסין
החברה מדווחת כי מערכת MUSE לניתוחי קיבה שפותחה בחברה תהיה חלק מניסוי שייערך בשבעה בתי חולים בבייג'ין ושנחאי
סכנה להבראה: האוצר עצר העברת 25 מיליון שקל להדסה
הסיבה לעצירת הכספים היא איחור של בית החולים בהגשת בקשה לאישור מינהל תקין מרשם העמותות. בנוסף מתנה הרשם את מתן האישור בבדיקת יציבותו הפיננסית של בית החולים ועמידתו בתנאי ממשל תאגידי תקין
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007