הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 07.02.16

 

 

קולפלנט שוב מזנקת - והפעם הודות לתוצאות בניסוי קליני
הצלחה קלינית הודגמה בשיפור בעוצמת הכאב ובתפקוד בקבוצות המעקב של 3 ו-6 חודשים
רק רבע מהמבוגרים הסובלים מבעיות זיכרון מספרים על כך לגורם רפואי
מבוגרים עם בעיות זיכרון נוטים שלא לדון על כך עם ספקי הבריאות שלהם, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Preventing Chronic Disease
תוכנית מקוונת לטיפול בנדודי שינה משפרת סימפטומים הקשורים לדיכאון
תוכנית מקוונת עצמאית לחלוטין עשויה להפחית סימפטומים דיכאוניים בקרב מבוגרים עם נדודי שינה, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Lancet Psychiatry.
נשים רבות בגיל הפוריות נוטלות נוגדי דיכאון
כ- 1 מתוך כל 7 נשים אמריקאיות בגיל הפוריות נוטלות נוגדי דיכאון – נתון המעלה "חשש ציבורי, עקב השלכות הטיפולים הללו על היריון" כך על פי ניתוח של ה- CDC שפורסם ב- MMWR.
אירופה מרחיבה את אינדיקציות השימוש בתרופה Cyramza של Lilly
ניתן לטפל בחולים עם סרטן גרורתי במעי הגס בתרופה Cyramza ,ramucirumab יחד עם ה- FOLFIRI regimen irinotecan, folinic acid ו- 5 floururacil באם המחלה התקדמה על אף או לאחר טיפול ב- Avastin ,bevacizumab, oxaliplatin ו- flouropyrimidine.
ה- FDA מאשר את התרופה הראשונה המאריכה את חייהם של חולי liposarcoma
הרגולאטורים האמריקאים אישרו את התרופה הכימותרפית Halaven של Eisai כטיפול ב- liposarcoma, זו התרופה הראשונה המדגימה שיפור הישרדותי בקרב החולים במחלה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007