הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע וחברת AbCellera חתמו על הסכם לגילוי נוגדנים חד שבטיים נדירים
04.02.16


בהתאם לתנאי ההסכם AbCellera תקבל מקדמה ותשלומי מחקר וכן תהיה זכאית לתשלומים עבור עמידה באבני דרך שקשורים לתהליכי פיתוח ואישור של נוגדנים רפואיים

 

חברת טבע  וחברת AbCellera חתמה על הסכם לשיתוף פעולה מחקרי שעל פיו תיישם AbCellera את המערכת שפיתחה ,תפוקה גבוהה של נוגדן תא בודד, לגילוי נוגדנים חד שבטיים נדירים.

 

בהתאם לתנאי ההסכם AbCellera תקבל מקדמה ותשלומי מחקר וכן תהיה זכאית לתשלומים עבור עמידה באבני דרך שקשורים לתהליכי פיתוח ואישור של נוגדנים רפואיים. תנאי העסקה לא פורסמו. ד"ר מייקל היידן מנהל המו"פ הגלובלישל טבע והמדען הראשי של החברה ציין שההסכם משלים לתהליל גילוי הנוגדנים הקיים של טבע ועשוי לחזק את יכולותיה של החברה בגילוי תרופות ביולוגיות חדשות.

 

ד"ר קארל הנסן מנכ"ל AbCellera אמר שמערכת שפיתחה החברה מספקת יתרונות חשובים בתהליכי הגידולי של נוגדנים נדירים עם רמת פירוט ברורה ופעילות פונקציונלית ליעדים מורכבים של חלבוני ממברנות.

 

 

להמשך הכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007