הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מונופול רכש התרופות ימשיך לפעול בלי מכרז
04.02.16
 


החשכ"לית נאלצה להאריך את הפטור ממכרז שניתן לשראל עד שייבחן מחדש במשרד הבריאות. שווי הפטור 171 מיליון שקל. שראל: "צפוי מחסור בתרופות"


החשבת הכללית במשרד האוצר מיכל עבאדי־בויאנג׳ו האריכה אתמול עד אמצע חודש מרץ את הפטור ממכרז לחברת שראל — חברה פרטית הרוכשת תרופות וציוד רפואי עבור מרבית בתי החולים בישראל. הארכת הפטור היא בשווי של 171 מיליון שקל. 

 

שראל היא חברה פרטית השייכת לעמותה שהוקמה באמצע שנות התשעים על ידי מנהלי בתי החולים בעידוד המדינה, וזאת לאחר שבמשך שנים רכש התרופות נעשה במרוכז על ידי יחידה במשרד הבריאות שלא תפקדה כראוי. הפטור, שאמור היה להסתיים ביום ראשון השבוע, הוארך אף שהחשבת הכללית עצמה שלחה בסוף דצמבר האחרון מכתב תקיף למנכ״ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, ובו טענה כי במצב העניינים הנוכחי לא תהיה מסוגלת להמשיך לאשר את הפטור ממכרז לשראל.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

מאת שאול אמסטרדמסקי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007