הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מפרסם את המלצותיו הסופיות לבדיקות סקר לדיכאון במבוגרים
04.02.16

 

כל המבוגרים, כולל נשים בהיריון ולאחר לידה, צריכות לעבור בדיקות סקר לאיתור דיכאון, כך עולה מהמלצות חדשות שפורסמו על ידי ה- U.S. Preventive Services Task Force.
 
ההמלצות (grade B) מעדכנות את הקווים המנחים של הקבוצה משנת 2009, אשר לא התייחסו במפורש לבדיקות סקר במהלך ההיריון או לאחר הלידה.
 

כוח המשימה מצא "ראיות מספיקות " כי בדיקות סקר עם "מערכות מתאימות המבטיחות אבחנה מדויקת, טיפול יעיל ומעקב מתאים" יעילות לשיפור חומרת הסימפטומים הקשורים לדיכאון במבוגרים. יתר על כן, כוח המשימה מצא "ראיות משכנעות" כי טיפול בנוגדי דיכאון או טיפול פסיכולוגי מורידים את שיעורי התחלואה בקרב מבוגרים עם דיכאון שאובחן בבדיקות סקר, ו-"ראיות מתאימות" כי טיפול קוגניטיבי התנהגותי משפר את מצב הדיכאון של נשים בהיריון ולאחר לידה.

 

בעוד שהמרווחים האופטימאליים בין בדיקת סקר אחת למשניה אינם ידועים, ה- USPSTF מציין כי "גישה פרגמאטית" עשויה לכלול ביצוע בדיקות סקר לכל מי שלא נבדק בעבר, ולהתייחס לגורמי סיכון, מחלות רקע, ואירועי חיים על מנת להחליט על התזמון של ביצוע בדיקות סקר עתידיות.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007