הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעמד של תרופה פורצת דרך ניתן בארה"ב לשתי תרופות חדשות של AstraZeneca ו- AbbVie
04.02.16

 

Lynparza של AstraZeneca מקבלת מעמד של תרופה פורצת דרך בארה"ב כמונותרפיה לצורות מסוימות של סרטן הערמונית.
 
התרופה פותחה לטיפול ב- BRCA1/2 או ATM gene mutated metastatic Castration Resistant Prostate Cancer ,mCRPC עבור מטופלים שקיבלו בעבר כימותרפיה מבוססת taxane ולפחות טיפול הורמונאלי חדש אחד (abiraterone) או enzalutamide.
 

המעמד החדש הוענק לתרופה בהתבסס על ממצאיו של מחקר ה- Phase II, TOPARP-A שמצא כי התרופה הביאה לשיפור משמעותי יותר במצב המחלה בהשוואה לטיפולים הקיימים כיום.

 

Venetoclax של AbbVie זכתה אף היא במעמד מהרגולאטורים האמריקאים כטיפול ב- acute myeloid leukaemia AML.

 

המעמד מתייחס ל- venetoclax בשילוב עם hypomethylating agents (HMAs) עבור חולים עם AML שלא טופלה ואשר אינם יכולים לקבל טיפול במינון גבוה של כימותרפיה.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007