הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מכריז על מצב חירום לבריאות הציבור עקב מקרי ה- microcephaly הקשורים ל- Zika virus
04.02.15

 

 

ה- World Health Organization הכריז על מצב חירום לבריאות הציבור עקב חששות בין-לאומיים בנוגע להצטברות מקרי ה- microcephaly והפרעות נוירולוגיות אחרות הקשורות ככול הנראה לנגיף הזיקה המועבר בעקיצות יתושים.

 

Margaret Chan מנכ"ל ה- WHO ציינה כי החשש בנוגע להיארעות ה- microcephaly בילודים מספיק שלעצמו על מנת להכריז על מצב החירום אך יש לציין כי אף על פי שקיים חשד משמעותי כי קיים קשר בין המום המולד ונגיף הזיקה, לא קיימות ראיות מדעיות הקושרות בין השניים.


ברזיל דיווחה על כ- 4,000 מקרי microcephaly מאז השנה שעברה, 270 מתוכם אושרו כ- microcephaly תוך ראיות על זיהום תוך רחמי.

 

נכון להיום, 25 מדינות וטריטוריות דיווחו על מקרי זיהום בזיקה, מציין ה- WHO.

 

Chan מסרה כי מאמץ בינלאומי דרוש על מנת לשפר את המעקב ואת השליטה בתפוצת היתושים כמו גם לפיתוח בדיקות אבחנתיות וחיסון לנגיף.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007