הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מעמד של 'תרופה יתומה' ניתן בארה"ב לתרופה חדשה לטיפול בסרטן העיניים של Immunocore
02.02.15

 

ה- US Food and Drug Administration העניק ל- IMCgp100 של Immunocore מעמד של תרופה יתומה עבור הטיפול ב- uveal melanoma.

 

בעקבות הצעד יוענקו לחברת הביוטכנולוגיה הבריטית מספר תמריצי פיתוח ויתאפשר לה הליך רישום מזורז לתרופה, המצויה כעת במחקר קליני Phase IIa עבור הטיפול ב- cutaneous ו- uveal melanoma בשלבים מאוחרים.

החברה מקווה כי IMCgp100, ה- ImmTAC - (Immune mobilising mTCR Against Cancer) המתקדמת ביותר שלה, תספק לחולים את הטיפול הראשון למצב המגביל.

 

ה- ImmTACs של Immunocore הן סוג חדש של תרופות עם אפיניות גבוהה במיוחד למטרות סרטניות תוך תאיות, המאפשרות למערכת החיסון לזהות ולהרוג תאים הנגועים על ידי סרטן או חיידקים

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007