הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Merck חוברת ל- Affimed הגרמנית למחקר בקומבינציה חדשה לטיפול ב- Hodgkin lymphoma
02.02.15

 

Merck & Co חתמה על הסכם לביצוע סדרת מחקרים קליניים עם חברת הביו-פארמה הגרמנית – Affimed. במסגרת המחקרים תיבדק קומבינציה של שתי אימונו-תרפיות לטיפול ב- Hodgkin lymphoma.

 

תחת תנאי ההסכם השותפה הגרמנית תממן ותערוך מחקר קליני Phase Ib על מנת להעריך את הפוטנציאל הטמון בשילוב של ה- (anti-PD-1 therapy - Keytruda (pembrolizumab – של Merck עם התרופה הניסיונית AFM13 של Affimed עבור הטיפול בחולים שמחלתם חזרה או שאינה מגיבה לכימותרפיה.

 

מטרת המחקר המיועד להיפתח במחצית הראשונה של השנה הנוכחית היא לקבוע משטר מינון לטיפול המשולב כמו גם לבחון את בטיחותו ויעילותו.

 

AFM13 היא bispecific antibody המתמקדת ב- CD30, אנטיגן המבוטא באופן ספציפי על מגוון של תאי T ו- B, וב- CD16A אנטיגן המבוטא על ידי natural killer cells החיוניים להפעלת מערכת החיסון והרג תאי הגידול.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007