הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO: שיעור הילדים הסובלים מעודף משקל יוכפל בעשור הקרוב
02.02.15

 

העלייה הגדולה ביותר בשיעור ההשמנה צפויה בקרב מדינות בעלות הכנסה נמוכה ובינונית, אף על פי כן, גורמים רשמיים ציינו כי הגידול בשווקים של מזונות לא בריאים ומשקאות לא אלכוהוליים סייעו לגידול בשיעורי ההשמנה בכל המדינות.

 

מעל ל- 41 מיליון ילדים מתחת לגיל 5 סובלים מעודף משקל או מהשמנה, ועל פי ה- World Health Organization המספר צפוי לגדול למעל ל- 70 מיליון בעשור הקרוב.

 

הוועדה ל- Ending Childhood Obesity של ה- WHO קוראת לממשלות העולם להתחיל לפעול על מנת להפוך את המגמה, כאשר הגידול המשמעותי ביותר מאז שנות ה-90 מגיע ממדינות בעלות הכנסה נמוכה ובינונית.

 

על פי דו"ח הוועדה שיעור הילדים עד גיל 5 הסובלים מעודף משקל או השמנה עלה מ- 4.8%, או 31 מיליון ילדים בשנת 1990, ל- 6.1%, או 41 מיליון ילדים בשנת 2014. במדינות עם הכנסה נמוכה-בינונית מספר הילדים הסובלים מעודף משקל הוכפל מ- 7.5 מיליון ל- 15 מיליון.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007