הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 02.02.16

 

 

ה- WHO: שיעור הילדים הסובלים מעודף משקל יוכפל בעשור הקרוב
העלייה הגדולה ביותר בשיעור ההשמנה צפויה בקרב מדינות בעלות הכנסה נמוכה ובינונית, אף על פי כן, גורמים רשמיים ציינו כי הגידול בשווקים של מזונות לא בריאים ומשקאות לא אלכוהוליים סייעו לגידול בשיעורי ההשמנה בכל המדינות.
Merck חוברת ל- Affimed הגרמנית למחקר בקומבינציה חדשה לטיפול ב- Hodgkin lymphoma
Merck & Co חתמה על הסכם לביצוע סדרת מחקרים קליניים עם חברת הביו-פארמה הגרמנית – Affimed. במסגרת המחקרים תיבדק קומבינציה של שתי אימונו-תרפיות לטיפול ב- Hodgkin lymphoma.
התועלת של תוכנית 4 שנתית לבדיקת דם סמוי בצואה , מחקר קוהורט רטרוספקטיבי
שליחת ערכת הבדיקה השנתית ל- (fecal immunochemical test (FIT בדואר הינה דרך יעילה לביצוע בדיקת סקר להמצאות סרטן המעי הגס, כך מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
האם צריכת סויה משפרת את סיכויי ההצלחה של טיפולי הפריה?
נשים המטופלות בטיפוליי פוריות עשויות להפיק תועלת מצריכת סויה, היות והנ"ל יכולה להגן עליהן מההשפעה של bisphenol A, כימיקל המצוי בבקבוקי משקה מפלסטיק ובמיכלי מזון. אלו ממצאיו של מחקר שפורסם ב- Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.
מעמד של 'תרופה יתומה' ניתן בארה"ב לתרופה חדשה לטיפול בסרטן העיניים של Immunocore
ה- US Food and Drug Administration העניק ל- IMCgp100 של Immunocore מעמד של תרופה יתומה עבור הטיפול ב- uveal melanoma.
אקסלמד של ארקין וגייגר מכרה את קורביה לאבוט ב-450 מיליון ד'
פחות משנתיים לאחר שהשקיעה 15 מיליון דולר ב-20% ממניות קורביה, צפויה קרן אקסלמד לקבל 90 מיליון דולר ממכירת החברה האמריקאית
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007