הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 31.01.16

 

 

האם סיגריות אלקטרוניות בטעם דובדבנים מסוכנות יותר?
על מנת לבחון את השאלה נערך מחקר בו השתתפו 145 מעשנים שחולקו לכמה קטגוריות: 40 עישנו סיגריות בטעם פירות יער/טעמים טרופיים, 37 טבק, 11 שוקולד, 11 קפה/תה, 10 מנטה/מנטול, 10 דובדבנים, ו- 11 טעמים אחרים.
ה- NICE ממליץ על אישור שבע תרופות חדשות לטיפול ב- rheumatoid arthritis
הרגולאטורים הפינאנסיים של ה- NHS באנגליה ובווילס פרסמו את ההמלצות הסופיות לאישור שבע biological disease modifying drugs לטיפול ב- rheumatoid arthritis חמורה שלא הגיבה כראוי לטיפול קונבנציונלי.
ה- CDC מפרסם הנחיות לטיפול בזיהום קונגניטלי בנגיף ה- Zika
ה- CDC מפרסם הנחיות ביניים לרופאים אמריקאים המטפלים בתינוקות שאימם טיילה או גרה באזורים נגועים בנגיף ה- Zika במהלך ההיריון.
כמעט 1 מתוך כל 7 מקרי סרטן המעי הגס מאובחן בקבוצת גיל צעירה מדי לבדיקות סקר
כמעט אחד מתוך כל שבעה מבוגרים עם סרטן המעי הגס מאובחנים לפני גיל 50 – כלומר לפני הגיל המומלץ לתחילת ביצוע בדיקות סקר לאדם המצוי ברמת סיכון ממוצעת – כך מצא מחקר חדש שפורסם בכתב העת Cancer.
ה- FDA מרחיב את אינדיקציות השימוש ב- Opdivo של BMS, בשילוב עם Yervoy
Opdivo של Bristol-Myers Squibb זכתה בהליך אישור מואץ בארה"ב, בשילוב עם Yervoy עבור הטיפול בחולים עם BRAF V600 wild-type ו- BRAF V600 mutation-positive מלנומה שאינה ניתנת לכריתה כירורגית.
ה- ACP מפרסם קווים מנחים לבירור Hematuria והמצאות סרטן בדרכי השתן
ה- American College of Physicians פרסם המלצות חדשות להערכת המצאות דם בשתן כסמן לסרטן סמוי בדרכי השתן.
פנייה לרשות ההגבלים בארה"ב: מיזוג טבע-אלרגן מסוכן לתחרות
ארגון AAI הפועל למען תחרות עסקית הוגנת פנה ל-FTC בטענה שלמיזוג המוצע עלולות להיות השלכות שליליות מרחיקות לכת על התחרות בתחום התרופות הגנריות
חברת השתלים הדנטליים הישראלית MIS עשויה להירכש ב-400 מיליון דולר
יצרניות הציוד הרפואי דנטספליי וסטראומן נמנות על החברות ששוקלות להגיש הצעות לרכישת MIS מידי קרן ההשקעות האמריקאית TA אסושיאייטס, שרכשה אותה בשנת 2011
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007