הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע: 35% מתפקידי הניהול בחברה מאוישים ע"י נשים
26.01.16


עם זאת, בהנהלה הבכירה של טבע יש רק אישה אחת - איריס בק-קודנר, סמנכ"לית שיווק גלובלי ותקשורת התאגיד. עוד מדוח האחריות החברתית: טבע השיקה 315 תרופות גנריות וערכה 130 ניסויים קליניים ב-2015

 

נתונים שפרסמה ביום ב' טבע מתוך דוח החדשנות והאחריות החברתית שלה מספרים על פעילות החברה בתחומים שבדרך-כלל מקבלים פחות ביטוי בכותרות. כך, למשל, טבע התחייבה להפחית את צריכת האנרגיה שלה ב-20% ואת פליטת גזי החממה ב-15% עד 2020; בשנים 2012-2014 צמצמה טבע את פליטות גזי החממה ב-6%, וב-2014 צומצם השימוש במים ב-17%. טבע מגדירה "יעד אפס": השגת אפס תאונות, אפס פציעות ואפס פליטות של חומרים מזהמים.

 

עוד נתון מגלה כי 49% מתפקידי הניהול בכל הרמות ו-35% מתפקידי הניהול בשכבת הביניים וההנהלה הבכירה מאוישים על-ידי נשים, לעומת ממוצע עולמי של 22% (עם זאת, בין חברי ההנהלה הבכירה של טבע ישנה רק אישה אחת - איריס בק-קודנר, סמנכ"לית שיווק גלובלי ותקשורת התאגיד). בסך-הכול, 46% מכלל עובדי טבע הן נשים.

 

 

לידיעה באתר גלובס >>

 

מאת שירי חביב ולדהורן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007