הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדיוונד חתמה על הסכם בלעדיות להפצת תרופת הדגל באמריקה הלטינית
26.01.16


ההסכם מצטרף להסכמי הפצה נוספים שחתמה החברה שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה בארגנטינה, מקסיקו דרום קוריאה ורוסיה. ולזכייה במכרז של הרשות האמריקנית למחקר ופיתוח ביו-רפואי בהיקף של 112 מיליון דולר

 

מדיוונד  שנמצאת בשליטת כלל ביוטכנולוגיה (46%) ומייצרת מגבעולי אננס תרופה לכוויות מדווח הבוקר למשקיעיה שחתמה על הסכם בלעדיות להפצת לתרופת הדגל שלה ה- NexoBrid המשמשת להסרת רקמות עור פגועות בחולים עם כוויות מדרגה בינונית וקשה, בקולומביה, פרו, צ'ילה, אקוודור ופנמה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007