הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אישור אמריקאי ל- Cosentyx של Novartis עבור הטיפול ב- ankylosing spondylitis, psoriatic arthritis
26.01.16

 

Cosentyx של Novartis היא ה- IL-17 inhibitor הראשון המקבל אישור אמריקאי לטיפול ב- ankylosing spondylitis ו- psoriatic arthritis, בעצם האישור מאפשרים הרגולאטורים האמריקאים גישה חדשה לטיפול בשתיים מהמחלות הדלקתיות הנפוצות ביותר הפוגעות במפרקים.

 

במסגרת מחקרי ה- Phase III שכללו מעל ל- 1,500 מבוגרים חולי AS או PsA שמעולם לא טופלו בטיפול ביולוגי או שלא הגיבו כראוי/לא יכלו לסבול טיפול ב- anti-TNF נמצא כי Cosentyx השיגה את יעדי המחקר העיקריים – שיפור מובהק סטטיסטית בהשוואה לפלסבו בסימנים ובסימפטומים של שני המצבים, כפי שנמדד כשיפור של לפחות 20% בקריטריונים של ה- Assessment of Spondyloarthritis International Society בשבוע ה- 16 והפחתה של 20% בקריטריונים של ה- American College of Rheumatology (ACR 20) בשבוע ה- 24, בהתאמה.

 

התרופה (fully human monoclonal antibody) הינה גם ה- IL-17 inhibitor הראשון שזכה באישור אירופאי לטיפול ב- AS ו- PsA בחודש נובמבר האחרון.

 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007