הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA דוחה את בקשתה של BioMarin לאישור תרופה לטיפול ב- Duchenne
26.01.16

 

חדשות מאכזבות לחולים ב- Duchenne muscular dystrophy, לאחר שהרגולאטורים האמריקאים דחו את בקשת האישור של חברת BioMarin לטיפול הניסיוני במחלה – Kyndrisa.

 

ה- US Food and Drug Administration סיכם כי הראיות אינן מספיקות על מנת להוכיח את יעילות התרופה.

 

(Kyndrisa (drisapersen – היא antisense oligonucleotide ניסיונית שפותחה עבור פלח החולים הגדול ביותר ב- Duchenne muscular dystrophy.

 

Kyndrisa לא הצליחה להדגים שיפור מובהק סטטיסטית בהשוואה לפלסבו במרחק אותו הצליחו החולים לצעוד במשך שש דקות.

 

אף על פי כן, ניתוח נוסף של מידע מכלל תוכנית המחקר הקליני הדגים הבדל של 49 מטרים בין הנבדקים בקבוצת הטיפול ההמשכי (n=52), והנבדקים שטופלו בפלסבו למשך 48 שבועות ולאחריהם בטיפול הפעיל (n=31), ממצאים המציתים מחדש את התקוות התלויות ב- Kyndrisa.

 

באירופה - התרופה עדיין מצויה בבדיקה.

 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007