הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מוניטור מוחי מושתל נספג כאשר אין בו יותר צורך
26.01.16

 

פרוצדורות רבות בפרקטיקה הקלינית המודרנית מסתמכות על השימוש בשתלים אלקטרוניים לטיפול במצבים שונים מ- acute coronary events ועד פגיעות טראומטיות. אף על פי כן, קושחה אלקטרונית קבועה סטנדרטית פועלת כמוקד לזיהומים המצטברים על הגוף הזר ולכן קיים צורך, לעיתים טראומטי למטופל, לפתוח מחדש את אתר הניתוח על מנת להוציא את ההתקן לאחר שהשימוש בו הסתיים.

 

מחקר in-vivo שנערך בחולדות מצא כי ארכיטקטורה חדשה – הכוללת חומרים הנספגים באופן טבעי על ידי הידרוליזה ו/או פעילות מטבולית חוסכת את הצורך בטיפול חוזר להוצאת ההתקן.

 

נמצא כי המוניטור הנספג מסוגל לבצע ניטור המשכי של הלחץ התוך גולגולתי והטמפרטורה, החיוני לטיפול בפגיעות מוח טראומטיות.

 

ההתקן יכול אף להיות מותאם לניטור זרימת נוזלים, תנועה, רמת חומציות או מאפייני טמפרטורה ויכול לשמש גם לניטור אזור הבטן והגפיים, כמו גם המוח.

 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007