הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקופונקטורה אינה טובה יותר מטיפול דמה עבור גלי חום
26.01.16

 

אקופונקטורה באמצעות מחטים אינה טובה יותר מטיפול דמה עבור גלי חום של גיל המעבר, כך מצא מחקר קליני שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

במחקר האוסטרלי השתתפו כ- 325 נשים לאחר המנפאוזה או בשלבים מאוחרים של המעבר למנפאוזה שסבלו באופן תדיר מגלי חום ואשר עמדו בקריטריונים של הרפואה הסינית ל- kidney yin deficiency.
 
הנשים חולקו אקראית לקבלת 10 טיפולים סטנדרטיים של אקופונקטורה או טיפול דמה. האחרון בוצע עם מחטים כהות שלא חדרו לעור ואשר בוצע באזורים אחרים מנקודות האקופונקטורה.
 

לקראת תום המחקר, שתי הקבוצות חוו שיפור של כ- 40% בציון גלי החום בהשוואה לתחילת המחקר, ללא הבדלים מובהקים סטטיסטית בין הקבוצות.

 

השיפור נותר בעינו למשך 6 חודשים.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
26/01/16, 15:31
יוסף פותר החלומות
לא מחדשים דבר...........
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007