הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שימוש נכון באנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים חריפים בדרכי הנשימה במבוגרים
26.01.16

 

 

ה- American College of Physicians וה- CDC פרסמו המלצות בנוגע לשימוש נכון באנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים חריפים בדרכי הנשימה.
 
בין ההמלצות שפורסמו ב- Annals of Internal Medicine:
 
• ברונכיטיס: אין להזמין בדיקות או להתחיל טיפול אנטיביוטי מלבד במקרים בהם יש חשד לדלקת ריאות.
• דלקת גרון הנגרמת על ידי group A Streptococcus: יש לבצע בדיקות מהירות לאיתור אנטיגנים ו/או תרבית ל- group A Streptococcus בחולים המציגים סימפטומים. רק חולים עם streptococcal pharyngitis מאושרת צריכים לקבל אנטיביוטיקה.
• דלקת חריפה של חללי האף והגתות (acute rhinosinusitis): יש לרשום אנטיביוטיקה רק לחולים המציגים סימפטומים הנמשכים מעל ל- 10 ימים, עם סימפטומים חמורים או חום גבוה והפרשה מוגלתית מהאף, או כאבי פנים שנמשכו 3 ימים או יותר, או עם הרעה בסימפטומים לאחר מחלה ויראלית שהשתפרה.
• הצטננות: אין לרשום אנטיביוטיקה.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007