הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 26.01.16

 

 

סרטן צוואר הרחם בישראל – עדכון הנתונים ינואר 2016
הרישום הלאומי לסרטן והמרכז הלאומי לבקרת מחלות מפרסמים עדכון לנתונים בנושא סרטן צוואר הרחם בישראל
מוניטור מוחי מושתל נספג כאשר אין בו יותר צורך
פרוצדורות רבות בפרקטיקה הקלינית המודרנית מסתמכות על השימוש בשתלים אלקטרוניים לטיפול במצבים שונים מ- acute coronary events ועד פגיעות טראומטיות.
שימוש נכון באנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים חריפים בדרכי הנשימה במבוגרים
ה- American College of Physicians וה- CDC פרסמו המלצות בנוגע לשימוש נכון באנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים חריפים בדרכי הנשימה.
ה- FDA דוחה את בקשתה של BioMarin לאישור תרופה לטיפול ב- Duchenne
חדשות מאכזבות לחולים ב- Duchenne muscular dystrophy, לאחר שהרגולאטורים האמריקאים דחו את בקשת האישור של חברת BioMarin לטיפול הניסיוני במחלה – Kyndrisa.
טבע: 35% מתפקידי הניהול בחברה מאוישים ע"י נשים
עם זאת, בהנהלה הבכירה של טבע יש רק אישה אחת - איריס בק-קודנר, סמנכ"לית שיווק גלובלי ותקשורת התאגיד
אקופונקטורה אינה טובה יותר מטיפול דמה עבור גלי חום
אקופונקטורה באמצעות מחטים אינה טובה יותר מטיפול דמה עבור גלי חום של גיל המעבר, כך מצא מחקר קליני שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.
מדיוונד חתמה על הסכם בלעדיות להפצת תרופת הדגל באמריקה הלטינית
ההסכם מצטרף להסכמי הפצה נוספים שחתמה החברה שבשליטת כלל ביוטכנולוגיה בארגנטינה, מקסיקו דרום קוריאה ורוסיה. ולזכייה במכרז של הרשות האמריקנית למחקר ופיתוח ביו-רפואי בהיקף של 112 מיליון דולר
אישור אמריקאי ל- Cosentyx של Novartis עבור הטיפול ב- ankylosing spondylitis, psoriatic arthritis
Cosentyx של Novartis היא ה- IL-17 inhibitor הראשון המקבל אישור אמריקאי לטיפול ב- ankylosing spondylitis ו- psoriatic arthritis,
אישור אירופאי לתרופה ביולוגית דומה ראשונה ל- Enbrel של Amgen
הרגולאטורים האמריקאים אישרו את הגרסא הדומה ביולוגית (biosimilar) הראשונה לטיפול האנטי דלקתי שובר הקופות Enbrel של Pfizer/Amgen, המיוצר על ידי Samsung Bioepis, יוזמה משותפת של Samsung Biologics ו- Biogen.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007