הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אישור אירופאי לתרופה ביולוגית דומה ראשונה ל- Enbrel של Amgen
24.01.16

 

 

הרגולאטורים האמריקאים אישרו את הגרסא הדומה ביולוגית (biosimilar) הראשונה לטיפול האנטי דלקתי שובר הקופות Enbrel של Pfizer/Amgen, המיוצר על ידי Samsung Bioepis, יוזמה משותפת של Samsung Biologics ו- Biogen.

 

כקודמתה, (Benepali (etanercept אושרה על ידי ה- European Commission לטיפול ב- rheumatoid arthritis, psoriatic arthritis, axial spondyloarthritis ו- plaque psoriasis.

 

האישור, שהתקבל לאחר פחות מארבע שנות פיתוח, מתבסס על מחקר Phase III שארך 52 שבועות והדגים בטיחות ויעילות דומות ל- Enbrel, עם שיעורי תגובה ACR20 של 80.8% מול 81.5%, בהתאמה.

 

Benepali תוטמע בהדרגה בכל 28 המדינות החברות באיחוד האירופי כמו גם בנורווגיה, איסלנד וליכטנשטיין, כאשר השיווק וההפצה ינוהלו על ידי Biogen. תחילת השקה בבריטניה וגרמניה צפויה "במהלך השבועות הקרובים".

 

 

 לידיעה  >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007