הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 21.01.16

 

 

שימוש בדמויות מצוירות וסמלים של מותגים מוכרים על אריזות תרופות
נדרשנו לנושא שימוש בדמויות מצוירות וסמלים של מותגים מוכרים על אריזות תרופות
דגימות צואה קפואות יעילות כדגימות טריות לצורך השתלת צואה
דגימות צואה קפואות עשויות להיות יעילות כדגימות טריות לצורך השתלת צואה - (fecal microbiota transplantation (FMT - לטיפול ב-(Clostridium difficile infection (CDI, כך מציע מחקר חדש שפורסם ב- JAMA.
תרופה לטיפול בדמנציה משפרת את היציבה של חולי פרקינסון
בעיות יציבה בקרב חולי פרקינסון, הנגרמות בחלקן עקב חסר כולינרגי, עשויות להוביל לנפילות, אך acetylcholinesterase inhibitor יכול להפחית את הסיכון הנ"ל, כך מצא מחקר חדש שפורסם ב- Lancet Neurology.
משרד הבריאות מפרסם:"מוסדות האשפוז והיחידות לאשפוז יום בישראל 2014"
הפרסום "מוסדות האשפוז והיחידות לאשפוז יום בישראל 2014" הינו פרסום שוטף של משרד הבריאות המציג מידע על שירותי האשפוז בישראל ומצביע על מגמות במדדי האשפוז במשך השנים ונתונים לפי מוסד אשפוז בשנת 2014.
סקירה אירופאית ואמריקאית לתרופה החדשנית לטיפול בלוקמיה של AbbVie
Venetoclax של חברת AbbVie תסקר הן על ידי הרגולטורים האמריקאים והן על ידי הרגולטורים האירופאים כטיפול פוטנציאלי ראשון מסוגו למבוגרים מסוימים החולים ב- chronic lymphocytic leukaemia.
להחזיר את התרופות מצילות 
החיים לביטוחים המשלימים
המהלך שמוביל שר הבריאות הוא חשוב והכרחי, בראש ובראשונה כי הוא יאפשר לאלפי חולי סרטן גישה לתרופות חיוניות, שאינן בסל התרופות ההולך ונשחק
ניתוחים בריאטריים משפרים גם את המצב הנפשי
היתרונות של ניתוחים בריאטריים עשויים לכלול אף שיפור בסימפטומים הקשורים לדיכאון, כך עולה מ- meta-analysis שפורסמה ב- JAMA.
Eisai מבקשת אישור אירופאי לשיווק תרופה חדשה לטיפול בסרטן
חברת Eisai הגישה בקשת אישור לשיווק התרופה האונקולוגית lenvatinib המיועדת לטיפול ב- renal cell carcinoma.
המניה שעלתה ב-4.6% בעקבות פטנט לתרופה שתתחרה בוויאגרה
כן פייט הודיעה למשקיעים כי קיבלה אישור בארה"ב לפטנט על התרופה, וכי בכוונתה להיערך לניסויים קליניים. בחברה טוענים כי היעילות של התרופה בניסויים בחיות גבוהה משל ויאגרה
נמצא קשר בין שימוש באמצעי מניעה המכילים Estrogen ורמות גבוהות יותר של ויטמין D
מחקר חדש מציע כי העלאת רמות ויטמין ה- D עשויה לסייע למניעת סרטן, וזאת לאחר שמצא כי הסיכון להתפתחות המחלה עולה כאשר רמות הוויטמין יורדות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007