הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"חולים מפחדים לבקש מהרופא מידע על מצבם"
14.01.16

 


מנכ"לית האגודה לזכויות החולה שירלי זילבר טוענת שלא תמיד מסבירים לחולים על הטיפול לפי חוק זכויות החולה, אך לפי מנהל סורוקה אהוד דודסון, זו תלונה נדירה. יו"ר ההסתדרות הרפואית ליאוניד אידלמן: "לעתים רופא רואה במטופל איום לתביעה"

 

קשה להאמין, אבל עד לפני 20 שנה לא היה עוגן חוקי שחייב רופאים לקבל את הסכמת המטופלים לניתוחים ולאפשר למטופלים לקבל מידע מלא על אפשרויות הטיפול השונות. כל זה השתנה עם חקיקת חוק זכויות החולה ב־1996 שהגדיר מחדש את המחויבות של הצוות הרפואי למטופל.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

מאת מיקי פלד 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007