הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- Public Health England משיקה אפליקציה חכמה להעלאת המודעות לרמות הסוכר המצויות במזון
14.01.16

 

 

ה- Public Health England השיקה אפליקציה חדשה לסמארטפון שמטרתה לסייע להעלאת המודעות לכמות הסוכר המצויה במזונות ובמשקאות וזאת כחלק מאסטרטגיית ההתמודדות עם העלייה החדה בשיעור ההשמנה ומחלת הסוכרת במדינה.

 

האפליקציה Sugar Smart מאפשרת לצרכנים לסרוק את הברקוד של יותר מ- 75,000 מוצרים על מנת לגלות את כמות הסוכר המצויה בהם.

 

ההשקה מתבצעת על רקע האזהרות שפורסמו לאחרונה כי ילדים צורכים כמויות מוגזמות של סוכר בדיאטה, כאשר הממוצע כיום גבוה פי 3 מהמקסימום החדש המומלץ, צריכה גבוהה של סוכרים מעלה את הסיכון להשמנה, סוכרת ועששת השיניים.

 

ההשמנה עולה ל- NHS כבר כיום כ- 5.1 ביליון פאונד בשנה והעלות צפויה להגיע ל- 9.7 ביליון פאונד עד שנת 2050, כאשר העלות המשוערת לחברה האנגלית נעה סביב 49.9 ביליון בשנה כאשר חמישית מבני ה- 4-5 ושליש מבני ה- 10-11 סובלים כיום מעודף משקל או השמנה.

 

 

לידיעה >>

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007