הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ויגודמן: "ב-2016 טבע תממש הזדמנויות של מיזוגים ורכישות"
12.01.16
 


מנכ"ל טבע: "אני לא שולל ביצוע עסקות גדולות ב-2017. ב-2018 נשקול רכישות מהותיות גם בתחום התרופות המקוריות"

 

"2016 תהיה שנה שבה נבחן ונממש בצורה סלקטיבית הזדמנויות של מיזוגים ורכישות", כך אמר הערב (ב') ארז ויגודמן, מנכ"ל טבע , בכנס חברות הפארמה השנתי של ג'יי.פי מורגן שנערך בסן פרנסיסקו.

 

לדבריו, רכישת אקטוויס גנריקה תמורת 40.5 מיליארד דולר, שתושלם במחצית הראשונה של השנה, תאפשר לחברה לבצע רכישות בהיקף של עד 3 מיליארד דולר ב-2016 . ב-2017, תזרים המזומנים שטבע תייצר ישמש לא רק להקטין את החוב הפיננסי שנוצר ברכישת אקטוויס גנריקה אלא גם להשקעה בתרופות מקור שיביאו לעלייה במחיר המניה. זאת כתוצאה ממכפיל רווח גבוה יותר שהשוק ייחס לרווח הנקי של החברה. "אני לא שולל ביצוע עסקות גדולות ב-2017", אמר ויגודמן.

 
 

להמשך הכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007