הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ליצמן שם את היד על הברז של תיירות המרפא
12.01.16

 


לידי כלכליסט הגיע תזכיר חוק של משרדי הבריאות והתיירות שמסדיר את התחום וקובע כי תיירים לא יוכלו עוד לשלם ישירות לרופאים

 

שר הבריאות יעקב ליצמן ושר התיירות יריב לוין יפיצו השבוע טיוטת תזכיר חוק שתקבע את תנאי הרישוי, אופן התשלום והפיקוח על התיירות הרפואית מתוך כל הפעילות בבתי החולים. כך נודע ל"כלכליסט".


כיום יש תקנות מ־2014 שאמורות להסדיר את שעות הפעילות של התיירות הרפואית בבתי החולים הציבוריים, כך שייעשו משעה 15:00 בלבד, ואף להגביל את היקף הפעילות, אך לא ברור עד כמה הן נאכפות, אם בכלל.

בדיקה של אגף החשב הכללי באוצר ב־2014 גילתה כי לא פחות מ־75% מהטיפולים בתיירי המרפא נעשים בשעות הבוקר – כלומר על חשבון החולה הישראלי – וכי בתמורה לכסף הרב שמשלמים התיירים, בתי החולים פועלים כדי לקצר להם תורים, ועובדי בית החולים משמשים כסוכנים של התיירים וגורפים עמלות של אלפי שקלים.


 

לכתבה בכלכליסט >>

 

מאת מיקי פלד ושאול אמסטרדמסקי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007