הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פריגו מעלה את תחזית הרווח ל-2016 ומאשרת buy-back נוסף
12.01.16


פריגו מעלה את תחזית הרווח שלה ל-2016 ל-9.5 עד 10.1 דולר למניה - עלייה של 24% עד 29% לעומת 2015

 

פריגו מעלה את תחזית הרווח שלה ל-2016 ל-9.5 עד 10.1 דולר למניה - עלייה של 24% עד 29% לעומת 2015. התחזית הקודמת עמדה על רווח צפוי של 9.3 דולר למניה.

 

כמו כן, פריגו הודיעה כי היא השלימה את הרכישה החוזרת של 3.3 מיליון מניות שלה, בהיקף 500 מיליון דולר, ברבעון הרביעי של 2015. דירקטוריון פריגו אישר, בנוסף, רכישה חוזרת של עוד 1.5 מליארד דולר במניות ב-24-36 חודשים הבאים.

 

 

לידיעה באתר גלובס >>

 

מאת נדב נוימן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007