הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Zurampic לטיפול ב- hyperuricemia הקשורה ל- gout
12.01.16

 

 

ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה lesinurad (המשווקת כ- Zurampic) לטיפול ב- hyperuricemia בקרב חולי gout. התרופה האוראלית מיועדת לשימוש יחד עם (xanthine oxidase inhibitor (XOI, עבור חולים שלא השיגו את יעדי החומצה האורית שלהם באמצעות טיפול ב- XOI בלבד.

 

Lesinurad מעכבת את פעילותם של חלבוני נשא המעורבים בספיגה מחדש של החומצה האורית בכליות (החלבונים URAT1). שלושה מחקרים שכללו מעל ל- 1,500 חולים מצאו כי חולים שטופלו ב- XOI ו- lesinurad הציגו רמות נמוכות יותר של חומצה אורית בהשוואה לחולים שטופלו ב- XOI ופלסבו.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר עקב השימוש בתרופה כללו כאבי ראש, influenza, עלייה ברמות ה- creatinine בדם ו- gastroesophageal reflux disease.

 

Lesinurad משווקת יחד עם הערה המזהירה מפני אי ספיקת כליות חריפה, שהיארעותה גבוהה יותר כאשר התרופה ניטלת לבד. ה- FDA עדיין דורש את ביצועם של מחקרי postmarketing על מנת לבחון את הבטיחות הכלייתית והקריווסקולארית של lesinurad.

 
 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007