הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמה גבוהה של ויטמין D קשורה עם סיכון גבוה לנפילות בקרב קשישים
12.01.16

 

 מינונים גבוהים של תוספי ויטמין D אינם משפרים את היכולת הפונקציונאלית בקרב מבוגרים החיים במסגרת הקהילה או מורידים את הסיכון לנפילות – במקום זאת, הם קשורים עם סיכון מוגבר לנפילות – כך מציע מחקר שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.
 

כ- 200 מבוגרים מגיל 70 ומעלה אשר נפלו במהלך השנה האחרונה חולקו באופן אקראי לקבלת אחד מתוך שלושה משטרי טיפול חודשיים של ויטמין D3: 24,000 IU, 60,000 IU, או 24,000 IU פלוס 300 µg של calcifediol.

 

לאחר 12 חודשים, הציון לפעילות הגפיים התחתונות - מטרת המחקר העיקרית, היה דומה בקרב כל קבוצות המחקר. אף על פי כן, שיעור הנפילות היה גבוה באופן מובהק בקרב הקבוצות שנטלו 60,000 IU ו- 24,000 IU פלוס calcifediol (כ-66%) בהשוואה לקבוצה שקיבלה 20,000 IU (48%).

 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007