הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הורדת לחץ הדם מפחיתה את שיעור האירועים הקרדיווסקולאריים, Meta-Analysis
12.01.16

 

 

הורדת לחץ הדם הסיסטולי מפחיתה את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים, כך מציעה meta-analysis שפורסמה בכתב העת Lancet.
 
החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של 123 מחקרים שכללו מעל ל- 600,000 נבדקים במסגרת המחקרים השונים חולקו המטופלים באופן אקראי להשגת ערך יעד ספציפי של לחץ דם, לטיפולים שונים להורדת לחץ הדם או לטיפולים להורדת לחץ הדם או פלסבו.
 

רק ירידה של 10 mm Hg בלחץ הדם הסיסטולי נמצאה קשורה עם הפחתה מובהקת סטטיסטית בשיעור האירועים הקרדיווסקולאריים החמורים (סיכון יחסי, 0.80), מחלת לב קורונרית (סיכון יחסי, 0.83), שבץ (סיכון יחסי, 0.73), אי ספיקת לב (סיכון יחסי, 0.72) ותמותה מכל הסיבות (סיכון יחסי, 0.87). היתרונות נצפו גם בקרב מטופלים עם לחץ דם סיסטולי נמוך מ- 130 mm Hg בתחילת המחקר ובקרב מטופלים עם מחלות רקע.

 

 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007