הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- MHRA הגדיר סיגריות אלקטרוניות כתרופה
12.01.16

 

 

בפעם הראשונה בבריטניה, הגדירו הרגולטורים את הסיגריות האלקטרוניות כתרופה ובכך סללו את הדרך לאספקתה באמצעות מרשמים במסגרת ה- National Health Service.

 

ה- Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency אישרה את השימוש בסיגריה האלקטרונית e-Voke, הצעד יאפשר לרופאים לרשום את הסיגריות כעזר להפסקת עישון.

 

ה- Public Health England דיווחה בשנה שעברה על ממצאיה של סקירה עצמאית שסיכמה כי סיגריות אלקטרוניות בטוחות יותר ב- 95% בהשוואה לעישון טבק. אף על פי כן, ציינו דוברי מחלקת הבריאות כי "הדבר הטוב ביותר שיכול מעשן לעשות למען בריאותו זה להפסיק לעשן".

 

רק לפני מספר שבועות מצא מחקר שנערך ע"י אוניברסיטת קליפורניה ופורסם ב- Oral Oncology כי סיגריות אלקטרוניות אינן בטוחות יותר מעישון היות והשימוש בהן עשוי עדיין לפגוע ב- DNA ולהוביל לסרטן.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
13/01/16, 01:08
שי
הדיווח בשורה האחרונה נעשה ללא השוואה לסיגריות רגילות
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007