הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיכון התממש ובגדול: סאנופי הודיעה למנקיינד על ביטול ההסכם, ומניית הביומד האמריקאית התרסקה 55% ביומי
07.01.16

 


מנקיינד שנרשמה למסחר בת"א תוך ניצול פירצה בנושא המדדים, משלימה צניחה של 80% מאז החלה להיסחר בישראל לפני חודשיים וחצי בלבד אי.בי.אי: "המניה הייתה אמורה לרדת אפילו יותר" הנהלת הבורסה: "אנו גאים כי מאמצינו להביא חברות חדשות לבורסה נושאים פרי ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד"

 

רק לפני חודשיים וחצי, כשמניית חברת מדעי החיים מנקיינד החלה להיסחר בבורסה בת"א, התריעו לא מעט גורמים מפני הסיכון המשמעותי ביותר בפעילותה. אתמול הסיכון הזה התממש, כשמנקיינד דיווחה לבורסה כי חברת התרופות הבינלאומית סאנופי הודיעה לה על ביטול הסכם הרישוי הנוגע למוצר Afrezza.
 
Afrezza הוא משאף-אינסולין לחולי סוכרת, ששיווקו החל לפני כשנה, אך המכירות שלו לא התרוממו והסתכמו במיליוני דולרים בודדים. ההסכם בין מנקיינד לסנאופי אפשר לאחרונה לבטל אותו החל מראשית 2016 והיא אכן לא חיכתה זמן רב, כשהודיעה שסיום ההסכם יהיה לא יאוחר מיולי הקרוב.

 

 

לידיעה באתר גלובס >>

 

מאת שירי חביב ולדהורן

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007