הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופות טופיקאליות בפורמולציה של מלחים נוזליים יהיו יעילות ובטוחות יותר
07.01.16

 הפורמולציות הפחיתו את הרעילות של תרופות מסוימות כאשר נמרחו על העור, הפחתה אשר לדברי החוקרים עשויה לשפר את זמינות ויעילות התרופות.

 

הפיכת תרופות מסוימות למלחים נוזליים עשויה לסייע להגביל את רעילותן של תרופות מקומיות מסוימות ואף להפוך אותן ליעילות יותר, כך על פי מחקר חדש מאוניברסיטת קליפורניה.

 

החוקרים התמקדו בתרופה propanolol - beta blocker המשמשת לטיפול ביתר לחץ דם, כאבי חזה, רעד ומיגרנות. התרופה רעילה לעור, בעיה העשויה להיפתר באם תומס ותשמש כמלח נוזלי.

 

התרופה טעונה חיובית וציפויה ביונים סותרים במהלך הפורמולציה תסתור את אותה רעילות, ציינו החוקרים.

 

המחקר שנערך בחזירים מצא כי הטכנולוגיה החדשה אכן מבטיחה.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007