הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 03.01.16

 

 

FGF21 מבצע רגולציה להעדפות לצריכת דברי מתיקה ואלכוהול
(Fibroblast growth factor 21 (FGF21 הוא הורמון המיוצר כתוצאה מעקה מטבולית, כולל דיאטות קטוגניות ועתירות פחמימות ומבצע רגולציה לשיווי המשקל האנרגטי.
טיוטת נוהל 142- הנחיות להגשת תוכניות לניהול סיכונים - דצמבר 2015
מצ"ב טיוטא לנוהל 142 – הנחיות להגשת תוכניות לניהול סיכונים – דצמבר 2015.
קיימת נטייה להתעלם מסימני אזהרה נפוצים למוות לבבי פתאומי
מחקר שפורסם ב- Annals of Internal Medicine מדגיש את החשיבות שבהדרכת המטופלים ובני משפחותיהם בנוגע לסימני האזהרה למוות לבבי פתאומי ואת הצורך להזעיק במהירות האפשרית עזרה רפואית.
ה- USPSTF מפרסם טיוטת המלצות לביצוע בדיקות סקר למדידת רמות השומנים בדם ולמתן טיפול
ה- U.S. Preventive Services Task Force פרסם שתי טיוטות המלצות חדשות.
פלוריסטם קיבלה מעמד תרופת יתום לטיפול ברעלת הריון
החלטת ה-FDA להעניק את הזכאות תקל על החברה בהמשך הליכי הפיתוח ותעניק לה שורה של הטבות. דבר ההחלטה פורסם בבלומברג, בשעה שבת"א הופסק המסחר במניה
מגע עור האם בעור התינוק שנולד טרם המועד מפחית את הסיכון לתמותה שלו
"טיפול קנגורו" – מגע מוקדם וממושך של עור האם בעור התינוק – מפחית באופן מובהק סטטיסטית את הסיכון לתמותה של היילוד ולאלח דם, כך על פי מטה-אנליזה שפורסמה בכתב העת Pediatrics.
רוקחים ממונים- פורמט להגשת תמונות ומסמכי תכשירים רפואיים
במסגרת טיוב הנתונים במערכת רישום תכשירים ועל מנת לאפשר הצגת תמונות התכשירים באתר ובמובייל נבקשכם לוודא כי בהגשת מסמכים לאגף הרוקחות למחלקת רישום ולבקרה רוקחית
עיכוב של כשבועיים בכניסת תרופות חדשות לסל
ועדת סל התרופות לא תסיים השנה את עבודתה במועד, אלא רק לקראת סוף השבוע הראשון של 2016.
איסור עישון יעיל יותר מהעלאת המיסים על סיגריות
בעוד ששתי השיטות יעילות למניעת עישון, איסור עישון מונע ממעשנים מזדמנים להדליק סיגריה בעוד שמעשנים כבדים פשוט קונים פחות סיגריות.
דווח על תרומות בתחום הבריאות
תורמים וגופים נתרמים בתחום הבריאות מחויבים לדווח על כל תרומה בסכום מצטבר העולה על 2500 ש"ח. הדווח מתבצע באמצעות טופס מקוון באתר.
טבע גייסה עוד 658 מיליון דולר ממימוש אופציות ע"י חתמים
כך, משלימה טבע גיוס כולל של 7.24 מיליארד דולר, כספים שישמשו אותה כאמור לרכישת החטיבה של אלרגן וגם לרכישת חברת התקופות המקסיקאית רימזה
כתב אישום על עבירות מרמה נגד בכירים לשעבר בקופת חולים מאוחדת
על פי כתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בת"א, עשרות מיליוני שקלים מכספי הציבור שולמו לחברות שיווק בניגוד לחוק עבור גיוס מבוטחים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007