הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"המנהלים הישראלים לא יודעים לדבר מספיק על פועלם"
28.06.15

שי נוביק מאופקו דיבר בכנס From seed to IPO שעסק בהנפקות של חברות ביומד ישראליות.

 

בשנת 2014 גייסו חברות מדעי חיים ישראליות 380 מיליון דולר בבורסות בעולם, ובעיקר בנאסד"ק - סכום הגיוס הציבורי הגבוה ביותר לסקטור בעשר השנים האחרונות. כך עולה מסקר של חברת המידע IVC. זהו זינוק של יותר מ-270 אחוזים לעומת הסכום שגוייס לסקטור בהנפקות ראשונות ב-2013.

 

בעשור האחרון בוצעו 89 הנפקות ציבוריות של חברות בתחום מדעי החיים בבורסת תל אביב. זאת בהשוואה ל-31 הנפקות ציבוריות של חברות מדעי החיים מישראל בבורסת נאסד"ק האמריקאית. אך המגמה הזו התהפכה לאחרונה, וההנפקות של 2014 ו-2013 היו רובן בנאסד"ק, ורק הנפקה אחת (קדימהסטם) הצליחה להשתחל בקושי לת"א.

 

נתונים אלה הוצגו בכנס שנערך בשבוע שעבר על-ידי הבורסה בתל אביב ו-IVC, יחד עם לאומי ושות', ESOP, PWC ומשרד עורכי הדין ש. הורביץ.

 

דניאל מירון ושי נבו מלאומי ושות' מציינים כי בנאסד"ק, בשנתיים האחרונות "תיאבון להשקעות בגלל הריבית הנמוכה פוגש שוק ביוטק שבו אכן יש יותר הצלחות. חברות בורסאיות נרכשות בסכומים גבוהים, והכסף חוזר לקרנות, ויכול לשמש אותן להשקעה נוספת, בתהליך שמזין את עצמו".

 

 

לידיעה מאתר גלובס >>

 

מאת גלי וינרב

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007