הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מתי וכיצד מומלץ להדריך את החולים בסוכרת סוג 2 בנוגע למחלתם
16.6.15

 

 

הצהרה משותפת שפורסמה לאחרונה מציעה קווים מנחים לרופאים בנוגע למועד המתאים להפניית חולי סוכרת סוג 2 להדרכה ותמיכה. המסמך – שחובר על ידי ה- American Diabetes Association, ה- American Association of Diabetes Educators, וה- Academy of Nutrition and Dietetics – פורסם ב- Diabetes Care.

 

באופן ספציפי, ההצהרה כוללת אלגוריתם המתאר ארבעה זמני מפתח בהם על הקלינאי להעריך את הצורך בהדרכה ותמיכה: בעת האבחנה, שנה לאחר האבחנה, כאשר מתרחשים סיבוכים (שבץ, הפרעה לראיה) וכאשר מתרחשים שינויים המשפיעים על הטיפול (תנאי חיים חדשים או כיסוי ביטוחי חדש).
 
המלצות מפורטות עבור כל נקודת זמן, לדוגמא - יעדי הטיפול, צריכים להיבחן מדי שנה.
 

על פי ההצהרה, הפנייה לסגל מוסמך לטיפול בסוכרת הוכחה כמשפרת את הרגלי החיים של המטופל וכמפחיתה את רמות ה- hemoglobin A1c ואת שיעור האשפוזים בבתי החולים.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007