הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האיחוד האירופי מאשר את תרופת סרטן הריאות Zykadia של Novartis
19.05.15

  

 

התרופה Zykadia המיועדת לטיפול בסרטן הריאות של חברת Novartis מקבלת אישור אירופאי עבור חולים מסוימים עם מחלה מסוג (+anaplastic lymphoma kinase-positive (ALK, וזאת רק שנה לאחר שהרגולאטורים האמריקאים נתנו לתרופה אור ירוק.

 

ה- European Medicines Agency אישרה את (Zykadia (ceritinib לטיפול ב- ALK+ metastatic non-small cell lung cancer שהוסיפה להתקדם למרות טיפול ב- (Xalkori (crizotinib של Pfizer ובכך סיפקה את האופציה הראשונה המאושרת לטיפול לקבוצה הספציפית של החולים הללו.

 

מהחברה נמסר כי האישור מתבסס על שני מחקרים גדולים, הראשון הראה שיעור תגובה גבוה לתרופה (התכווצות הגידול) והשני צפוי להתפרסם בקרוב.

 

מדי שנה, 1.6 מיליון איש מאובחנים ברחבי העולם עם סרטן הריאות, NSCLC אחראית ל- 85%-90% מהמקרים, מתוכם 2%-7% נגרמים משינויים בגן ALK, המגביר את יכולת גדילתם של תאי הסרטן.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007